Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vývojový konstruktér (Plzeň) / Plzeň

Zadáno dne: 22.10. 2018

Popis pozice - náplň práce

  • vaší práci uvidí majitelé automobilů - jde o interiérové díly
  • veškeré potřebné podklady - technická dokumentace dle mezinárodních standardů
  • stávající díly budou díky vašim připomínkám a zásahům stále lepší
  • zákazníkova přání budou vaší rukou přenesena do nových produktů

Požadujeme

  • technické vzdělání, nejlépe obor konstrukce
  • zkušenosti z vývoje v automotive, nejlépe znalost plastových dílů
  • praxi v používání SW Catia V5
  • dobrou angličtinu nebo němčinu pro komunikaci s kolegy v DE i zákazníkem
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • pestrou náplň ve vývoji v kontaktu s přímými výrobci automobilů (OEM)
  • neformální prostředí vývojového centra (včetně laboratoře a testování)
  • menší a přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • velmi atraktivní mzdové ohodnocení
  • další benefity - týden dovolené navíc, penzijní připojištění 1000,- + stravenky 90,-

Plat / Platový rozsah

  • 50 - 80 000

Kontakt

Pro bližší detaily se mi ozvěte na ondrej.hajsky@irecruit.cz nebo 739 083 494. Velmi rád s vámi proberu vaše představy a to, zda se tato pozice s nimi potkává.

Poznámka

Tato pozice je otevřená v rámci nového vývojového centra nadnárodní společnosti. Firma se zabývá dodávkami plastových dílů přímo výrobcům aut, takže můžete být přímo na počátku specifikací a jednání se zákazníkem. Vývojové centrum je vybaveno laboratoří, proto si můžete prototypy hned otestovat.

Webová stránka společnosti