Warning: getimagesize(../download/files/53f33d617c10a_mizen_) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /webx/users/catia-forum/catia-forum.cz/www/forum/topic.php on line 186
CATIA fórum - Mizení narýsovaného obrysu ve sketchy+problém s umístěním HOLE
Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Mizení narýsovaného obrysu ve sketchy+problém s umístěním HOLE

Kompletní přehled příspěvků v tématu Mizení narýsovaného obrysu ve sketchy+problém s umístěním HOLE řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Letec002

Poslat zprávu | Profil
Datum: 19.8. 2014 | Zobrazeno: 8880x
Konfigurace CATIA: V5 R20

Text dotazu:
Dobrý den,
chtěl jsem vás poprosit o rady..
1) Pracuji v mechanical design v Partu.
Na nějakou rovynu si vložím sketch a vytvářím nějaký obrys po oddálení obrazu jse mi postupně od nejmenších začínají ztrácet nakraslené přímky, rádiusy.. atd

2) Jsem v Mechanical design v Partu
Na nějakou plouchu vložím funkci HOLE přednastavím si co potřebuji za díru zda se závitem atd.
a to důležité umístění této díry.
Problém je, máčknu na ikonu aby se mi tato díru ukázala ve formě malého bodu a ten jsem si mohl okótovat ale tento bod NEJSEM schopen vidět a tím ho nemůžu okótovat

Moc vám děkuji za rady.

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4663] | Publikováno: 20.08. 2014 - 11:21
Tohle chování většinou způsobuje nastavení přesnosti vykreslování. Jděte do Tool - Options, pak na General - Display - Performance a nastavte vyšší úroveň detailů.
Letec002

Poslat zprávu | Profil
[#4665] | Publikováno: 21.08. 2014 - 16:07
Moc děkuji to je přesně ten problém.
Ještě jednou moc děkuji


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.