Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vb.net versus Catvba

Kompletní přehled příspěvků v tématu Vb.net versus Catvba řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
Datum: 24.11. 2015 | Zobrazeno: 8954x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den,
v integrovaném catvba jsem byl zvyklý při krokování se dívat do okna locals a prohlížet strom definovaných objektů viz. obr. v příloze.
Ve vb.netu, když krokuji a podívám se do locals popřípadě přes watch na objekt, tak nevidím dané "vlastnosti" objektu. Je tomu opravdu tak? Nebo ....?
Děkuji.

Ještě by mě zajímalo při porovnání catvba a vb.net krokování. U catvba jsem mohl krokovat hned od začátku scriptu přes F8 - u vbnet musím dát někdě breakpoint a pak krokovat přes F10. Sedí to tak?
Děkuji.

Přiložené obrázky:

Břeťa Doležal

Poslat zprávu | Profil
[#5484] | Publikováno: 24.11. 2015 - 07:47
používám VS2010:
Při lazená programu vidím Locals, viz. obr.
Dá se krokovat za pomoci F8 také od začátku.

Přiložené obrázky:

Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
[#5485] | Publikováno: 24.11. 2015 - 08:19
Dobrý den,
děkuji za reakci. Já mám nainstalován VS2013 a tam opravdu krokuju F10.

Co se týká té struktůry. Já jsem byl v catvba zvyklý, že mám např. definový Part a pak v okně locals vidím jeho vlastnosti a hlavně i hodnoty. Tj. např. Partnumber - xxxxx, Name - xxxxx, inworkobjecrt - xxxx, atd.....Nyní tyto hodnoty a vlastnosti u vb.net nevidím
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#5486] | Publikováno: 24.11. 2015 - 14:06
Dobrý den,

to je divné, já používám VS2008 a vidím to samé co p. Doležal, každý objekt se rozpadne na podobjekty a jsou vidět i hodnoty. Ve vašem obrázku je to nějaké divoké.

I krokování je stejné, tedy F8.

VS2013 jsem zatím neviděl, možná jsou tam nějaké změny. Nedokážu říct co by mohlo být jinak. Z obrázku bych tipoval, že bude problém s referencemi.

Zkusil bych se vrátit k VS2010 nebo klidně i k 2008.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.