Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vb.net nezobrazení Label

Kompletní přehled příspěvků v tématu Vb.net nezobrazení Label řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
Datum: 2.12. 2015 | Zobrazeno: 8484x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den,
mám prosím další dotaz ohledně vb.netu. Po spuštění hotového projektu se na některých PC nezobrazují ve Formu popisy - Labels. Měl jsem typ na rozdílné verze NetFramworku, ale ty jsou stejné (4.5.2 - 4.5.51209). Máte někdo nápad čím by to mohlo být?

A druhý problém u stejného projektu. Začala mi po spuštění start přímo ve VS2013 vyskakovat hláška viz. příloha. Odkliknu ji a dám znovu Start a pak už to jede - při dalším startu zase hláška atd..
Díky za rady.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#5505] | Publikováno: 02.12. 2015 - 16:02
Chybí příloha :-)

Může to být nekompatibilita mezi VS. Verzi 2013 neznám, tak nemůžu poradit. Držel bych se ověřeného, pokud VS2013 nemá něco bez čeho se nedá žít ....
Pavel Krsek

Poslat zprávu | Profil
[#5507] | Publikováno: 04.12. 2015 - 05:29
Hláška viz. příloha.
Nekompatibilitě nerozumím. Na mém PC je pouze VS2013 a na dalších PC není nainstalován žádný VS???

Pokud si nechám nainstalovat VS2010, tak mohu mít na jednom PC 2 verze?

Děkuji za radu.

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#5509] | Publikováno: 04.12. 2015 - 13:01
To opravdu netuším, teoreticky ano, ale jestli to v reálu nevím. Klidně bych šel i do 2008....


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.