Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Tvorba Join, Multiple Extract

Kompletní přehled příspěvků v tématu Tvorba Join, Multiple Extract řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Pavel Francák

Poslat zprávu | Profil
Datum: 19.8. 2022 | Zobrazeno: 1190x
Konfigurace CATIA: V5-6R2020 SP3, Hot Fix 32, MD2

Text dotazu:

Dobrý den, je možné jednoduše vytvořit Join nebo Multiple Extract, tak aby si převzal barvy ze zdrojových ploch. Děkuji

Přiložené obrázky:

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#7083] | Publikováno: 19.08. 2022 - 13:43
Dobrý den,

jednoduše určitě ne, jestli vůbec. Občas se tahle otázka objevila, ale nikdy jsem se s tím do hloubky nezabýval. s KWA, resp. KWE licencí jde lecos, různá business rules se dají aplikovat na různé věci a vlastnosti. Určitě jde např. udělat např. perzistentní pravidlo na barvu podle typu feature, možná tu někde na fóru je i ukázka.

Nicméně tohle asi nepůjde. Musel by se pomoci Rule zjišťovat rodič a jeho barva, a tu pak aplikovat na výsledek, ale už by asi byl problém zjistit která Face z rodiče je odpovídající Face ve výsledku. A i tak by se to muselo vždy aplikovat až na vytvořenou plochu.

Ještě můžete zkusit něco vygooglit, občas někde na zahraničním fóru objeví nějaký skvost :-)
Vojtěch Jaroš

Poslat zprávu | Profil
[#7142] | Publikováno: 23.05. 2023 - 11:52
Ahoj, prosím poradil by mi někdo mám problém s funkci Multiple Extract... Potřebuji vybrat pomocí této funkce celý objekt, ale když ve funkci zakliknu Complementary mode a kliknu na objekt, vyberou se mi všechny plošky objektu, kromě té, na které jsem klikla...
Bez zakliknutí Complementary mode mohu vybírat plošky objektu postupně, ale musím objekt vybrat celý na jednou.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.