Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Do CAT sestavy se nenačtou CATParty

Kompletní přehled příspěvků v tématu Do CAT sestavy se nenačtou CATParty řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Miroslav Ihnatko

Poslat zprávu | Profil
Datum: 21.8. 2022 | Zobrazeno: 1310x
Konfigurace CATIA: V5 R29

Text dotazu:
Dobrý den,
dostat CATParty zpět do sestavy.Pracoval jsem na sestavě a když jsem ji naposledy otevřel tak se mi některé CATParty neotevřou. Zkoušel jsem je v desku opět načíst ani to nepomohlo. Když jsem si jednotlivé CATParty otevřel tak mi tam chyběli úpravy co jsem dělal naposled. Umístění ve složkách jsem neměnil. Problém je že i když si otevřu starší verzi tak je ten samý problém. Můžete mi poradit jak to můžu opět otevřít?
Pracuji v Catia V5 R29.
Miroslav

Přiložené soubory:
Screenshot 2022-08-20 140234b.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#7084] | Publikováno: 21.08. 2022 - 22:11
Dobrý den,

podle ikony ve stromu se zdá, že komponenty jsou tzv. Unloaded - linky jsou zde v pořádku, komponent je i aktivní, ale byl použit příkaz Unload (úplně vypadne z paměti a nenatahuje se, jen je ve stromu vidět instance). . Nedokážu říct, jek se vám to podařilo, ale jde to snadno vrátit zpátky.

Stačí v kontextovému menu (pr. tlačítko nad instancí) zvolit příkaz Component > Load (pro každý part), pak by se měly opět načíst a zobrazit.

Pokud se vám ještě k tomu neuložily změny, může to být tím, že se ukládalo již v tomto stavu.

Přiložené obrázky:



Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.