Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Orientace plochy

Kompletní přehled příspěvků v tématu Orientace plochy řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Ing. Jan Strnad

Poslat zprávu | Profil
Datum: 5.2. 2024 | Zobrazeno: 503x
Konfigurace CATIA: V5R26

Text dotazu:
Přátelé prosím, existuje v GSD nějaká možnost jak zobrazit orientaci ploch? Stavá se mi že po exportu ploch z objemového modelu do polyworksu jsou některé z plošek invertovány a je nutné je opravit. Projel jsem celou analýzu ploch a nic podobného jsem nenašel a to ani zde na fóru a přitom mám pocit že jsem to někde viděl, ale možná to byl jiný modul. Plošku samozřejmě v CATII invertovat umím a export udělám z ní ale potřeboval bych to nějak zjistit dříve než v polyworksu.

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#7185] | Publikováno: 06.02. 2024 - 17:43
Dobrý den,
koukněte sem http://catiadoc.free.fr/online/ha1ug_C2/ha1ugbt0700.htm

V GSD to asi neni, resp. nepamatuju se, ze bych tam tuhle ikonku kdy videl...
Ing. Jan Strnad

Poslat zprávu | Profil
[#7187] | Publikováno: 07.02. 2024 - 10:28
Děkuji, to je přesně ono. Díky vašemu tipu jsem zjistil že to je součást "Healing Assistant workbench" který ale nemáme :/ Leda že by to byla jedna z těch "fluid" fci které když už je získám tak je mohu použít i bez licence.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#7188] | Publikováno: 07.02. 2024 - 19:46
Ty "fluid" funkce už taky docela omezují. Kdysi krásně fungovala Wall Thickness analýza, stačilo mít jeden model, kde byla vytvořená, a jen prohazovat Body v bool. operaci. Od jistého release už to zakázali, resp. okno s analýzou se bez licence neotevře...


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.