Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Zobrazování a kótování

Kompletní přehled příspěvků v tématu Zobrazování a kótování řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Michal

Poslat zprávu | Profil
Datum: 20.1. 2011 | Zobrazeno: 9867x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím, mám problém se zobrazováním v Draftingu. Součást vytvořena v sheetmetalu a při zobrazování Exact view zobrazuje výsledky, které nepotřebuji, pokud přepnu do Approximate tak tam nemohu kótovat průměry apod. Poradí mi někdo ? Více viz příloha.

Přiložené soubory:
drafting.zip

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1552] | Publikováno: 20.01. 2011 - 14:52
Dobrý den, můžete sem uložit model s výkresem? Podíval bych se co se s tím dá dělat.
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#1553] | Publikováno: 20.01. 2011 - 15:43
Už jsem na to přišel kde byla chyba. Stačilo deaktivovat dva featury ve stromu, které překrývali požadovaný design. Nevím, kde se tam vzali, protože jsem je netvořil, proto jsem je nehledal a myslel, že to je větší problém :-)...Děkuji za Váš čas.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1554] | Publikováno: 20.01. 2011 - 21:42
Já jsem se k tomu ještě nedostal, ale na něco takového to vypadalo. Že je tam něco co tam být nemá.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#1555] | Publikováno: 20.01. 2011 - 22:13
Tak už vím, kde se vzala ta feature (wall). Při práci jste ji zřejmě nechtěně popotáhl na PartBody a pak myš pustil. Při tomhle sledu se vybraná feature zkopíruje (když to nejde provést, objeví se chybové hlášení, vám se to zrovna povedlo), většinou na konec stromu.
Občas se to při práci stane, člověk se pak diví, kde se to tam vzalo.

Feature klidně smažte, deaktivace není ideální.
Michal

Poslat zprávu | Profil
[#1556] | Publikováno: 21.01. 2011 - 07:31
Děkuji moc, feature smazána, díky.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.