Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Catia V4

Kompletní přehled příspěvků v tématu Catia V4 řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
martin1

Poslat zprávu | Profil
Datum: 15.9. 2011 | Zobrazeno: 9823x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Ahoj, chtěl bych se zeptat, neměl by někdo jakékoliv věci k programu Catia V4 - Unix? Manuály a podobně?
Dostal sem se do firmy, kde pro správu starých dokumentů používají V4 a je to teda zajímavý. Zatím jsem vždycky na všechno přišel, ale trvá mi všechno hrozně dlouho.
Nějaké manuály tu firma má, ale kdyby někdo ještě něco měl, budu celkem vděčnej.
Můj mail je:
martin.dejl@email.cz
Předem moc děkuji.
Ahoj Martin

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2259] | Publikováno: 03.10. 2011 - 23:38
Vidím že Vám nikdo neodpovídá... Přitom podle mého těch materiálů o V4 se ve spoustě firem válí mraky a v dnešní době už jsou většinou téměř bezcenné - tedy jak se to vezme, pro Vás mají momentálně cenu zlata.
Zřejmě si lidé pořád pamatují kolik stála licence V4, kolik Unixová stanice (jestli se nepletu tak to bylo cca 700.000 i s licencí, brrrr) a proto to nechtějí pouštět jen tak.
Záleží na tom, kdo je autorem. Pokud je to od Dassaultu, tak to podléhá autorským právům a nemělo by se to šířit (všimněte si že na fóru není nic kde by byla jakákoliv zmínka o DS copyrightu)
ZikiJM

Poslat zprávu | Profil
[#2708] | Publikováno: 19.03. 2012 - 16:02
Ahoj, zaregistroval jsem se na forum teprve nedavno a postupne jej procitam, takze nevim jestli moje nabidka na materialy k v4 by byla jeste aktualni...neco doma mam a znacka DS na tom neni ;-)

Bohuzel vetsina je v papirove podobe.
V pripade zajmu dej vedet, ale jak ctu dale, uz ses prokousal i fci Merge :-)
Honza

p.s. Jsem naucen psat bez diakritiky prave diky Unix-u, tak se omlouvam.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.