Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Prevodovka

Kompletní přehled příspěvků v tématu Prevodovka řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Milan Husár

Poslat zprávu | Profil
Datum: 3.10. 2011 | Zobrazeno: 9462x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý deň, potreboval by som kompletnú výkresovú dokumentáciu nejakej prevodovky. Ak by bolo možné mohla by to byť aj zostava zložená z vacsieho poctu rôznych súčiastok. (minimálne 40 rôznych súčiastok). Potreboval by som to na školské účely. Stačí mi len 2D dokumetácia nepotrebujem 3D model. Ďakujem

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#2258] | Publikováno: 03.10. 2011 - 23:30
No, nejsem si úplně jistý jestli vám někdo "jen tak" poskytne výrobní výkresy k převodovce. Jestli ji potřebuje ke studijním účelům je asi zbytečné zdůrazňovat. Pamatuju si, jak jsem kdysi v plzeňské Škodovce pomalu podepisoval smlouvu o utajení, a mi půjčovali výkresy pro výpočty do diplomky.
Přeci jen pustit do světa své know-how není jen tak, ale nechte se překvapit, třeba se někdo ozve.

PS: A až ji potom namodelujete, tak nám ji nezapomeňte poslat. :-)
Milan Husár

Poslat zprávu | Profil
[#2265] | Publikováno: 04.10. 2011 - 12:01
Uživatel odpovídá na příspěvek #2258:

Mam aj ja nejake modely v Catii , nemam problem si ich vymeniť, tak ak by niekto chcel na vymenu aj takym spôsobom by sa to dalo.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.