Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

SpaceMouse Pro

Kompletní přehled příspěvků v tématu SpaceMouse Pro řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
hudec1

Poslat zprávu | Profil
Datum: 25.6. 2012 | Zobrazeno: 10868x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Zdravím, mám na predaj nerozbalený úplnene nový SpaceMouse Pro. Vyhral som ho v tombole, ale kedže v práci ho mám a doma nepracujem, tak by som ho predal. Cena noveho cez 300€, moja cena 200€ plus poštovné. Kontakt hudec111@gmail.com

Přiložené soubory:
3dconnexion_spacemouse_pro_1.j

ZikiJM

Poslat zprávu | Profil
[#3041] | Publikováno: 26.06. 2012 - 10:05
Zdravím...
reakce z našeho IT - u nás stojí v přepočtu na CZK skoro stejně... :-)
hudec1

Poslat zprávu | Profil
[#3051] | Publikováno: 26.06. 2012 - 21:47
Keď máte takúto moznosť za takuto cenu predavať nové, tak pošlite link, nech si ho môžu iní užívatelia za takúto cenu kúpiť. Pod 300€ som ho nikde na nete nenašiel :-) Je možné, že keď firma nakúpi x kusov, tak môže mať inú cenu. Ak máte takú možnosť, kúpte si z vašeho IT. Priklad z Amazonu od 310€
http://www.amazon.de/3dconnexion-SpaceMouse-Pro-3D-Motion-Controller-USB/dp/B006GPYZ40/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1340739930&sr=8-1
deeaa

Poslat zprávu | Profil
[#3822] | Publikováno: 19.04. 2013 - 18:21
Uživatel odpovídá na příspěvek #3051:

Ahojky, tak jsem tu. Mám nápad jak vše vykoumat? Mám nějakou připomínku. Máte vzkaz? Sem s tím! Koukněte na hustou inzerci s diskuzí na www.bazar-top.cz  vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.