Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

nevysvicují se mi označené body v náčrtu

Kompletní přehled příspěvků v tématu nevysvicují se mi označené body v náčrtu řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Tomáš Ludvík

Poslat zprávu | Profil
Datum: 6.3. 2013 | Zobrazeno: 9147x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobrý den,
prosím o radu ... nevysvicují se mi označené body v náčrtu (střed kružnice,koncový bod úsečky...) přičemž označené čáry (kružnice, úsečky...) se normálně vysvítí. Body fyzicky označené jsou, vazby mezi nimi fungují...

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3712] | Publikováno: 06.03. 2013 - 17:06
Dobrý den,

zkuste smazat settings. To co popisujete je poměrně zvláštní jev, ještě jsem se s tím nikdy u nikoho nesetkal. Pokud to nepomůže, doporučuju update ovladačů grafiky nebo instalaci vyššího SP.

Tomáš Ludvík

Poslat zprávu | Profil
[#3713] | Publikováno: 07.03. 2013 - 08:38
je pravda že po instalaci mi to fungovalo normálně... zkusím tedy resetovat nastavení.
Ale předtím než to udělám, je nějaká možnost exportu, importu veškerého nastavení ?
Předem děkuji za odpověď.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3716] | Publikováno: 07.03. 2013 - 10:58
Stačí si zálohovat adresář CATSettings a pak reinstalaci ho zase vrátit. Je to nejrychlejší a pokud se nemění release ani service pack, doporučuju to dělat takhle. V případě instalace vyšší verze se mají settingy exportovat (volba v Options) a pak importovat. De facto se vytvoří hromada catscriptů, které je pak třeba spouštět a tím nastavovat jednotlivé settingy (pomalé, a stejně to někdy neklapne).

Zkoušel jsem použít settingy z R19 u R20, R21 a R22 a zatím se to pokaždé rozběhlo bez viditelných problémů - nicméně oficiálně se to nedoporučuje.
Tomáš Ludvík

Poslat zprávu | Profil
[#3743] | Publikováno: 18.03. 2013 - 16:37
Uživatel odpovídá na příspěvek #3716:

Překopírování adresáře CATSettings funguje perfektně, díky moc ;)
Možnost Importu/Exportu jsem tedy v Options neobjevil...?

Po zkopírování adresáře CATSettings od kolegy fungovalo vysvicování označených bodů správně, až do té doby než jsem si začal snižovat (respektivě zvyšovat hodnotu) "Level of detail" a "Pixel culling", abych se v obrovské sestavě mohl hýbat. Nyní jsem si v malé sestavě dal detaily naplno (hodnoty na 0) a body se vysvicují zase normálně...takže v tomhle je ten háček :)





Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.