Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Omezení paměti 64bit catie

Kompletní přehled příspěvků v tématu Omezení paměti 64bit catie řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Martin Krcmar

Poslat zprávu | Profil
Datum: 5.6. 2013 | Zobrazeno: 9843x
Konfigurace CATIA:

Text dotazu:
Dobry den chci se teptat jake je omezení operaní paměti u 64bit catie dřiv jsem měl počítač Intel core I7 Quato 1800 a 16g ram občas se mi stalo že Catie zahlasila nedostatek pameti s spadla přikladal jsem to fatku že tech 16g ram co měla opravdu měla zabrané všechny. Ted mám Dell precisiom T3600 s 32g ram a problém mám pořád stejny Catie si zabere asi 16g ram pak zahlási nedostatek paměti a spadne pritom paměti mám ted dost.
Existuje nejake nastavení v Catii aby dokazala využít více paměti ?
Catii mám V19 Sp6 .

Kolben

Poslat zprávu | Profil
[#3936] | Publikováno: 05.06. 2013 - 09:37
Mam taky 32GB RAM a dokazu ji naplnit celou naprosto bez problemu jen catii a catie nepadne. Samosebou pokud bych tam jeste neco nacpal, tak pak by kuli pameti spadla. V19SP9
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3937] | Publikováno: 05.06. 2013 - 09:51
... byl nějaký důvod to téma zakládat 4x? Zbytečně spamujete všechny uživatele.

Jestli je to kvůli nevhodné funkcionalitě při zakládání, ošetříme to, ale v 99% případů je to v pořádku.
Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#3938] | Publikováno: 05.06. 2013 - 10:22
Jak velká data načítáte (řádově v MB)? Je mi divné že by catie padala na stroji s 32 GB paměti.
Martin Krcmar

Poslat zprávu | Profil
[#3939] | Publikováno: 05.06. 2013 - 10:29
Nějak vám lagovalo forum klikal jsem a nic se nedělo omlouvam se klikl jsem 4x než to prošlo .

Umtveny part s kterym pracuji ma asi 50-100 mb .

Vytvářím obráběná v modulu surface machinig popsany problem mám pri simulování obrábění velkých dílů .
Zbyněk Jelínek

Poslat zprávu | Profil
[#3942] | Publikováno: 05.06. 2013 - 21:31
Simulace obrábění je velký žrout paměti, můžete jí ulehčit v Tools-Options na kartě machining zaškrtnutím volby save tool path in an external file .
Ještě budete muset nastavit link kam se mají tool path ukládat.
Bohužel tím ztratíte možnost zamknout a dále editovat dráhy nasrojů.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.