Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Vedoucí konstrukce a technologie (Sušice) / Sušice

Zadáno dne: 22.10. 2018

Popis pozice - náplň práce

  • budete oporou týmu 10 konstruktérů a technologů (plánovat, rozdělovat úkoly, rozvíjet lidi,..)
  • vývoj a konstrukce probíhá jak u výrobků samotných, tak i strojních technologií, které firma využívá
  • přímý kontakt s některými klíčovými zákazníky
  • vedení vybraných projektů
  • úzká spolupráce s výrobou
  • sestavení rozpočtu oddělení i technologií a jeho monitoring

Požadujeme

  • člověka se strojním či jiným technickým vzděláním (SŠ/VŠ)
  • nadšence, který se rychle dostane do problematiky specifických vlastností kompozitů a know-how společnosti
  • týmového hráče, co bude ostatním týmu oporou a posune je zase dále
  • otevřenou osobnost - z hlediska komunikace, spolupráce a nových nápadů
  • hovořící anglicky - mnoho klientů je ze zahraničí, takže se bez AJ zkrátka neobejdete

Nabízíme

  • skvělou příležitost v oboru, který má budoucnost
  • možnost se seznámit s velmi zajímavými technologiemi
  • spolupráci s klienty, kteří jsou špičkami ve svém oboru
  • slušnou a férovou mzdu, roční odměny
  • velmi příjemné pracovní prostředí v těsné blízkosti řeky Otavy
  • služební byt
  • další benefity společnosti

Plat / Platový rozsah

  • 50 - 70 000

Kontakt

Pokud vás inzerát zaujal, určitě se ozvěte. Velmi rád budu sdílet své dojmy z této technologicky zajímavé firmy na 739 083 494 nebo ondrej.hajsky@irecruit.cz. Těším se na spolupráci!

Poznámka

Tahle firma mi hodně překvapila. Nejenom, že jsem netušil, že tahle firma funguje přímo v Sušici, ke které mám vztah. Ale hlavně jde o to, čím se zabývají. Vyvíjejí totiž kompozity, které se následně využívají v rozmanitých segmentech. Od cyklistiky až po jachting. V zemědělství i robotice. A to je pecka!

Webová stránka společnosti