Vítejte !   Přihlášení | Registrace
Hlavní menu
CATIA fórum.cz
Novinky
Seriál CATIA
Obecně o CAD
Novinky ze světa DS
Makra pro CATIA V5
Diskuse
Vytvořit téma
Koncepty
Seznam oblíbených
Soukromé zprávy
Pravidla
Live CHAT
VIP žádost
Základy Catia
Ke stažení
Doporučujeme
Pracovní příležitosti
Reklama a kampaně
O fóru
Nápověda

Katalog nástrojů - rychlé úpravy

Kompletní přehled příspěvků v tématu Katalog nástrojů - rychlé úpravy řazený podle data jejich publikace na fóru.

UživatelPříspěvek
Kalliasmon

Poslat zprávu | Profil
Datum: 18.1. 2015 | Zobrazeno: 9264x
Konfigurace CATIA: V5R21

Text dotazu:
Dobrý den,
Jsem začátečník v Catii, vytvořil jsem si katalog nástrojů u nás používaných, nasázel otáčky a posuvy, ale mám to pouze pro jeden materiál, katalog mám například nazvaný "hliník" a teď by jsem ho chtěl nějak jednoduše zkopírovat a popředělávat rychlosti. Napadly mě dvě možnosti, zkopírovat katalog, a v každém řádku upravovat otáčky a posuv před catiu, což mi přijde hrozně pomalé, nehledě na to, že bych stejnou hodnotu zapisoval do cca 50 nástrojů (například u vrtáků, které mám vytvořené po 0,1). Poté mě napadla ještě pomalejší možnost vytáhat nástroje do procesu v catii, popřepisovat a znovu vytvořit katalog.
Můj dotaz tedy zní, existuje nějaký tabulkový editor pro formát .catalog, případně nějaký rychlejší způsob přepisu ?
Děkuji za odpovědi

Ing Jan Cinert

Poslat zprávu | Profil
[#4903] | Publikováno: 18.01. 2015 - 18:16
Dobrý den,

na podobné požadavky se většinou dá dobře nasadit tzv. Design table. S obráběním bohužel nemám téměř žádné zkušenosti, ale práce s katalogem by měla být podobná jako i jiných modulů.


Uživatel nepřihlášen

Pro zobrazení obsahu stránky / provedení akce (vytvoření nového téma, napsání odpovědi do diskuse apod.) musíte být přihlášeni.